Podlahové Kúrenie ONDOLIA

       

***ONDOLIA je jediná vykurovacia fólia na trhu s možnostou uzemnenia***

                *** Cenová ponuka Zdarma*** Volaj 0944 060 427

 

  • Elektrické vykurovacie fólie ONDOLIA sú vhodné na podlahové vykurovanie do rodinných domov, bytov, kancelárií a podobne.
  • Infra vykurovanie fóliami ONDOLIA umožní každému naprojektovať si vlastné podlahové vykurovanie pri minimálnych nákladoch.


Inštalácia pod poter /betón/anhydrit/:

Technológia podlahového vykurovania s fóliou ONDOLIA pod dlažbou alebo drevenými parketami je realizovaná pomocou zaliatia fólie do anhydritového alebo betónového poteru. Najprv sa nainštalujú vykurovacie fólie ONDOLIA a následne po kontrole systému sa zalejú do poteru. Na takto pripravený povrch je možné použiť všetky typy podlahových krytín.

 

Inštalacia pod plavajúcu podlahu:

Podlahové vykurovanie sa inštaluje priamo pod plávajúcu podlahu. Nakoľko sú vykurovacie fólie oproti iným systémom umiestňované priamo pod kryciu vrstvu (plávajúcu podlahu), majú ekonomickejšiu prevádzku. Tým že nemusia prehrievať hrubú vrstvu betónu sa účinnosť blíži k 99%.Teplo sa prenáša priamo z fólie na povrch podlahy. Vykurovacie fólie tak ohrievajú celý priestor v krátkom čase a poskytujú komfort príjemne teplej podlahy.

 

Pozri Test ONDOLIA 1000 voltov https://youtu.be/Zn85uGzP7kI

 

Pozri video ONDOLIA  https://youtu.be/CZtV8OR4PQw