1 BR Townhouse in Veranda 2 na predaj ***vo výstavbe***

Prehľad nehnuteľnosti


Veranda 2 je pokračovaním jedného z najvyhľadávanejších rezidenčných projektov developera Reportage Properties. Súčasťou komplexu sú jedinečné mestské domy v rozvíjajúcej sa oblasti Dubai Investments Park, obklopenej bujnou vegetáciou.

Okrem jedinečného architektonického štýlu, ktorý kombinuje vplyvy Blízkeho východu s modernými dynamickými prvkami, sú mestské domy navrhnuté s premysleným usporiadaním. Každá rezidencia spĺňa všetky požiadavky na komfort moderného človeka. Vstavané skrine vytvárajú efektívny priestor, vysoké obývacie izby s panoramatickým presklením poskytujú prirodzené svetlo a kvalitné dokončovacie materiály harmonicky dopĺňajú interiér.

Verdana 2 ponúka budúcim obyvateľom všetky výhody vidieckeho životného štýlu vrátane zelených plôch, čistého vzduchu, zón na prechádzky a jogging a miest na piknik. Na území komplexu je obyvateľom k dispozícii nasledovné vybavenie: bazény (pre deti aj dospelých), ihriská a športoviská, vybavená telocvičňa s moderným cvičebným náradím, ako aj nákupné a zábavné zóny.

V tesnej blízkosti vášho budúceho bydliska sa nachádza križovatka ciest Jebel Ali-Al Hibab a Yalais, ktorá poskytuje prístup ku všetkým infraštruktúram, ktoré sa nachádzajú 10-15 minút od obytného komplexu: supermarkety, školy, škôlky, nemocnice a lekárske kliniky. . Do ostatných obytných komplexov sa dostanete osobnou aj verejnou dopravou: autobusové zastávky sú v pešej vzdialenosti.

Rôzne možnosti financovania.

Pre viac info volaj 0944 060 427

Detaily

  • Úžitková plocha nehnuteľnosti:
    116 m²
  • Počet izieb:
    2
  • Cena:
    199900
  • Stav nehnuteľnosti:

Sledovanosť tejto nehnuteľnosti