2 izbový apartmán Damac Canal Crown na predaj *** vo výstavbe***

Prehľad nehnuteľnosti

Damac Canal Crown je nový 38-poschodový mrakodrap navrhnutý De Grisogonom a nachádza sa v Business Bay v Dubaji. Jeho exkluzívna dizajnová fasáda z renomovaného Damacu ponúka luxusné vybavenie a luxusný životný štýl a zároveň poskytuje nádherný výhľad na Dubajský kanál.

Komplex sa nachádza na malebnej pláži a má výrazný vzhľad s moderným dizajnom. Fasáda sa vyznačuje elegantnými líniami a sklenenými stenami od podlahy až po strop, ktoré poskytujú dostatok prirodzeného svetla. Obyvatelia si užívajú úchvatnú panorámu okolitej mestskej krajiny. Vývojári spolupracovali s renomovanými architektmi a dizajnérmi na vytvorení skutočne ikonickej stavby, ktorá zanecháva nezabudnuteľný zážitok.

Výšková budova Damac Canal Crown pozostáva z kolekcie starostlivo navrhnutých apartmánov. Každý apartmán je svedectvom precízneho remeselného spracovania a zahŕňa vysokokvalitné povrchové úpravy, štýlové vybavenie a najmodernejšie spotrebiče. Pozornosť venovaná detailom robí z týchto exkluzívnych apartmánov dokonalú kombináciu pohodlia, štýlu a funkčnosti.

Komplex ponúka rôzne prvotriedne vybavenie, ktoré spĺňa všetky potreby obyvateľov. Toto prvotriedne vybavenie zahŕňa vyhliadkovú terasu na streche, kde môžu obyvatelia nájsť inšpiráciu každý deň. K dispozícii sú tiež pódiá s vybavením od záhrady s tematikou planét až po kúpele UFO. Pre milovníkov zábavy je k dispozícii súkromná kinosála a bazén s úchvatným výhľadom. Staňte sa súčasťou tohto exkluzívneho projektu a užite si výnimočný životný štýl.

Rôzne možnosti financovania!!!

Pre viac info volaj 0944 060 427

Detaily

 • Úžitková plocha nehnuteľnosti:
  75 m²
 • Počet izieb:
  2
 • Cena:
  521650
 • Stav nehnuteľnosti:

Výbava

 • Parkovacie miesta

Sledovanosť tejto nehnuteľnosti