1BR in Sobha ONE na predaj ***vo výstavbe***

Prehľad nehnuteľnosti

Sobha One je luxusný viacúčelový projekt Sobha, ktorý sa nachádza v Ras Al Khor. Bude pozostávať z piatich budov v rozmedzí od 33 do 65 poschodí. Všetky obytné jednotky budú mať jeden alebo viac balkónov alebo nádvorí s výhľadom na malebnú oblasť Ras Al Khor a prémiové golfové ihrisko. 3-4 izbové byty a všetky duplexy budú mať chyžné. Niektoré pôdorysy obsahujú brloh pre maximálny komfort a pohodlie obyvateľov.

Projekt ponúka celý rad prvotriednych zariadení vrátane rekreačnej oblasti, štúdií jogy a pilatesu, telocvične, upravených záhrad, bazéna, bežeckých tratí a oblastí na prechádzky. Obyvatelia budú mať k dispozícii aj zdravotné stredisko, kúpele a saunu, detské ihrisko, gurmánske reštaurácie a kaviarne a parkovacie miesta.

Vďaka výhodnej polohe v Ras Al Khor budú mať obyvatelia Sobha One ľahký prístup k trom hlavným cestám emirátu len za 20 minút jazdy autom. Medzinárodné letisko Dubaj, elitný golfový klub Emirates Golf Club a prístav Dubai Marina sú vzdialené len pár minút jazdy.

V blízkosti komplexu je niekoľko dobrých vzdelávacích inštitúcií; Najbližšia banka je vzdialená 10 minút jazdy autom. Oblasť, kde sa komplex nachádza, je prepojená s rezidenčnými a obchodnými zónami mesta vrátane Downtown Dubai a je obklopená parkmi a záhradami s celkovou rozlohou viac ako 220 tisíc metrov štvorcových. Okrem toho sa v blízkosti projektu plánuje výstavba nového obchodného centra s veľkým výberom obchodov a zábavy.

Detaily

  • Úžitková plocha nehnuteľnosti:
    65 m²
  • Počet izieb:
    2
  • Cena:
    367600
  • Stav nehnuteľnosti:

Sledovanosť tejto nehnuteľnosti