1BR Q Gardens Lofts na predaj ***vo výstavbe***

Prehľad nehnuteľnosti

Q Gardens Lofts je nový prémiový rezidenčný projekt vyvinutý spoločnosťou AYS Developer v Jumeirah Village Circle. Komplex ponúka komfortné bývanie v modernom štýle, obklopený prírodou a technikou. Architektúra komplexu je minimalistická a harmonicky zapadá do okolitej krajiny a jej neutrálne tóny v kombinácii s modrou farbou high-tech pódia vytvárajú štýlový imidž.

Vo vnútri rezidencií Q Gardens Lofts nájdu kupujúci nielen premyslené dispozície, ale aj prémiové spotrebiče, talianske kuchynské linky, luxusné vybavenie a vysokokvalitné dokončovacie materiály. To všetko vytvára ideálny domov pre najnáročnejších kupujúcich.

Q Gardens Lofts ponúka svojim obyvateľom širokú škálu vybavenia, vrátane vybavenej telocvične a fitness centra, bazéna s nekonečným okrajom s panoramatickým výhľadom, systému inteligentnej domácnosti v každej rezidencii, kina, športových a detských ihrísk, grilu a 24- hodinovú službu concierge , nabíjacie stanice pre elektrické vozidlá, salónik a upravenú záhradu.

Komplex sa nachádza v zastavanom území, čo umožňuje obyvateľom využívať celú infraštruktúru územia. Q Gardens Lofts sa nachádza v blízkosti škôl, nemocníc, supermarketov a nákupných centier. Okrem toho sa komplex nachádza v blízkosti dopravných spojení, vďaka čomu sa rýchlo dostanete k hlavným atrakciám Dubaja a ďalším častiam mesta.

Detaily

  • Úžitková plocha nehnuteľnosti:
    86 m²
  • Cena:
    277800
  • Stav nehnuteľnosti:

Sledovanosť tejto nehnuteľnosti