2 BR in Oceanz by Danube na predaj ***vo výstavbe***

Prehľad nehnuteľnosti

Oceanz by Danube je nový výškový rezidenčný komplex v Dubaji pozostávajúci z dvoch rovnakých veží. Developerom je Danube Properties a dizajn interiéru vyvinú špecialisti z Tonino Lamborghini Casa. Ukončenie výstavby je naplánované na prvý štvrťrok 2027.

Každá veža bude mať 44 poschodí a bude stáť na pódiu so šiestimi poschodiami. Budova má podzemné a prízemné podlažia, ako aj vybavenie na streche. Jedinečná poloha komplexu umožní budúcim obyvateľom vychutnať si zo svojich bytov panoramatický výhľad na záliv. V komplexe budú luxusné rezidencie s 2-3 spálňami a vlastným bazénom na terase.

Oceanz by Danube bude vybavený exkluzívnym nábytkom od renomovaného výrobcu Tonino Lamborghini Casa, ktorý ponúka kombináciu moderných štýlov nábytku s vysoko výkonnými dizajnmi áut. Vo verejných priestoroch a rezidenciách komplexu sa tak vytvorí jedinečný duch automobilovej značky.

Obyvatelia budú mať prístup k rôznym zariadeniam vrátane vlastného wellness centra, bazéna s nekonečným okrajom, klubu zdravia s námornou tematikou, biznis salónika a ďalších. Súčasťou spoločných priestorov komplexu bude štýlová vstupná hala, knižnica, biznis centrum a kaviareň, všetko zariadené v morských farbách štýlovým nábytkom značky TLC.

Oceanz Tower 3 ponúka nielen obytné priestory, ale aj rôzne vybavenie v hornej časti budovy a na 6 úrovniach pódia. Obyvatelia si môžu vybrať z viac ako 40 rôznych oblastí na oddych, prácu a zábavu, vrátane bazéna s nekonečným okrajom, kriketového ihriska, vírivky na streche veže, športových ihrísk a rekreačných oblastí.

Projekt sa nachádza priamo pri Arabskom zálive v Dubajskom námornom meste, čo obyvateľom umožňuje ľahký prístup k miestnym plážam a atrakciám. Pre relaxáciu a zábavu môžete navštíviť oblasti Jumeirah, vrátane pláží La Mer a Jumeirah Beach, kde je veľa miest na rekreáciu a zábavu. Promenáda je vzdialená len pár minút chôdze a jachtárske kluby a prístav výletných lodí sú vzdialené len pár minút jazdy. V blízkosti komplexu sa nachádzajú dôležité obchodné zariadenia vrátane medzinárodného prístavu a colných služieb.

Detaily

  • Úžitková plocha nehnuteľnosti:
    69 m²
  • Cena:
    689700
  • Stav nehnuteľnosti:

Sledovanosť tejto nehnuteľnosti