3 izbová vila Alana The Valley na predaj *** vo výstavbe***

Prehľad nehnuteľnosti

Alana je nový rezidenčný projekt od popredného developera SAE, Emaar Properties. Údolie je navrhnuté ako pokojná destinácia pre rodiny s deťmi, páry a podnikateľov, s vilami obklopenými zeleňou, vychádzkovými zónami, rekreačnými oblasťami a rôznymi športovými a zábavnými zariadeniami. Emaarove dokončené projekty zahŕňajú Boulevard Heights, Sunrise Bay, South Beach a The Oasis. Ukončenie výstavby je plánované na máj 2027.

Interiéry rezidencií sú vyrobené v upokojujúcich farbách, s použitím pistácií, šedej, béžovej, hnedej a bielej. Dekorácia harmonicky spája prvky mestskej elegancie a prísnych línií. Dispozičné riešenie zahŕňa plne vybavenú polouzavretú kuchyňu, chyžné, zábavný salónik a neformálnu rodinnú izbu. Spálne majú prístup na balkón a na treťom poschodí je priestranná terasa s výhľadom na úžasné západy slnka. Súčasťou areálu je záhrada, parkovisko pre 2-3 autá a bazén s oddychovou zónou. Komunita ponúka rôzne vybavenie vrátane vonkajšieho fitness centra, turistického parku, rekreačnej oblasti, komunitného centra, turistických chodníkov a vonkajšieho rybníka.

Obyvatelia komunity si môžu vychutnať všetko vybavenie údolia, ktoré zahŕňa vyhliadkovú vežu, záhrady Zen a Oasis a oblasti jogy. Na Golden Beach si môžete užívať život v letovisku s množstvom vodných aktivít, detských ihrísk a kaviarní. Športová dedina ponúka viacero ihrísk, vonkajšiu posilňovňu a cyklistické a bežecké dráhy. Rodičia s deťmi ocenia Kids’ Dale s lezeckou stenou, amfiteátrom a archeologickým ihriskom.

Vily Alana sa nachádzajú v rodinnej dedine The Valley, vedľa ulice Al Ain. Kľúčové oblasti Dubaja ako Downtown Dubai a Business Bay sú vzdialené približne 25 minút jazdy autom. Medzinárodné letisko Dubaj a medzinárodné letisko Al Maktoum sú vzdialené 30 minút jazdy autom. V okruhu 15-25 minút jazdy autom sa nachádza niekoľko škôlok a škôl. Pre milovníkov nakupovania má výhodnú polohu nákupné centrum Dubai Outlet Mall do 10 minút jazdy. Silicon Central Mall, Villanova Community Mall a Q1 Mall sú tiež vzdialené 10 minút od komunity.

Rôzne možnosti financovania!!!

Pre viac info volaj 0944 060 427

Detaily

  • Úžitková plocha nehnuteľnosti:
    352 m²
  • Počet izieb:
    4
  • Cena:
    874627
  • Stav nehnuteľnosti:

Sledovanosť tejto nehnuteľnosti