4BR Townhouse in MAHA Townhouses na predaj — vo výstavbe***

Prehľad nehnuteľnosti

Maha Townhouses je rezidenčný komplex, ktorý ponúka novú úroveň mestského bývania. Developer Nshama vytvoril jedinečnú komunitu s názvom Town Square, kde si budúci obyvatelia budú môcť užiť pokoj a pohodlie. Komplex zahŕňa exkluzívne 3 a 4 izbové mestské domy, vyznačujúce sa vysokou kvalitou spracovania a premysleným dispozičným riešením.

Architektúra Maha Townhouses je inšpirovaná klasickými nízkopodlažnými budovami Blízkeho východu s prevahou striktných geometrických tvarov a prirodzených farebných schém. Vďaka tomu je komplex atraktívny pre milovníkov rôznych architektonických štýlov.

Komunita Maha Townhouses ponúka svojim obyvateľom širokú škálu vybavenia a služieb. K dispozícii je bazén na relaxáciu, telocvične na udržiavanie kondície, kaviarne a reštaurácie na trávenie času s rodinou a priateľmi, parkové plochy a upravené záhrady na vytvorenie atmosféry letoviska. Oblasť má rozvinutú infraštruktúru so vzdelávacími a zdravotníckymi zariadeniami, nákupnými a zábavnými zariadeniami, vonkajšími rekreačnými oblasťami a vonkajšími športoviskami.

Obyvatelia budú mať ľahký prístup do iných častí mesta vďaka blízkosti diaľnic. Napríklad do jazdeckého klubu Plantation sa dostanete za 10 minút, do Dubajskej zázračnej záhrady za 13 minút, na dostihovú dráhu Jebel Ali za 19 minút, na umelý ostrov Palm Jumeirah za 23 minút a do najväčšieho nákupného centra Dubai Mall v r. 27 minút.

Detaily

  • Úžitková plocha nehnuteľnosti:
    210 m²
  • Počet izieb:
    5
  • Cena:
    574800
  • Stav nehnuteľnosti:

Sledovanosť tejto nehnuteľnosti